ШИНОМОНТАЖ ЧЕРНІВЦІ «GW»

Чому Вам варто обрати наш шиномонтажний центр?
  • Офіційний сервіс
  • Гарантія на усі послуги
  • Цілодобовий шиномонтаж
  • Прозорість цін на послуги
  • Професійне обладнання

Які послуги надає шиномонтаж GRANT WHEELS у м. Чернівці?

Сезонна заміна шин

Сезонна заміна шин - процедура, з якої водій зтикаються два рази нарік. Точної дати, коли слід проводити цю операцію - немає, оскільки це залежить від погодних умов. Чіткий знак, що слід поспішати на заміну шин на зимові в Наш шиномонтажний сервіс - стабільна нічна температура менше +6 градусів. Щодо заміна зимової гуми на літню - чіткої дати теж немає, проте можна орієнтуватись на весну, коли розтанув весь сніг та почалась стабільна тепла погода. Шиномонтаж «GRANT WHEELS» пропонує послугу заміни шин цілодобово за найкращою ціною на ринку, а також включає у вартість балансування колес. Що таке балансування і для чого воно потрібно?

Балансування колес

Балансування колес - процедура, під час якої знаходиться максимальний баланс колеса. Це гарантує зменшення вібрації та биття колес, що значно збільшує термін використання шин та забезпечує більш комфортну та м'якшу їзду. Після точного балансування, що здійснюється в шиномонтажному центрі «GRANT WHEELS» помітно збільшується його керованість на будь-якій швидкості. Балансування здійснюється на точному та професійному стенді для балансування.

Ремонт шин

Будь-яке мехаічне пошкодження шини потребує швидкого ремонту, оскільки це створює серйозну небезпеку на дорозі. Шиномонтаж «GRANT WHEELS» у м. Чернівці пропонує широкий спектр послуг по ремонту пошкоджень шин: від малих проколів, до серйозних бокових порізів. Ми беремось за ремонт шин будь-якої складності. В разі, якщо відновити шину не є можливим, Ми пропонуємо послугу утилізації шини.

Сезонне зберігання шин

Зберігання шин - вже стандартна процедура в кожному шиномонтажному центрі, оскільки це значно облегшує процес сезонної заміни шин. Оскільки шини зберігаються в спеціально обладнаних приміщеннях, у Вас немає необхідності перевозити їх з собою, щоб здійснити їх заміну. Варіанти зберігання можуть бути як з дисками, так і без дисків. Ми, в свою чергу, зможемо заздалегідь приготувати шини для заміни: перевірити їх на пошкодження, здійснити їх мийку. Наразі в нас діє акція - 50% на сезонне зберігання шин.

Запишіться за 1 хвилину

Як і де нас знайти?