Коли слід міняти шин і чому це важливо?

Два рази на рік у всіх власників виникає важливе питання - коли міняти шини на зиму і навпаки - на літо.

Проблема зміни гуми полягає в тому, що немає певної дати, коли точно треба «перевзувати машину». Доводиться орієнтуватися по погоді. До цього варто віднестись серйозно - якщо колеса не відповідають погоді, то це може привести до серйозних проблем.

Але давайте поговоримо про заміну шин не у сезонний час - про планову зміну гуми.

Шиномонтаж «GRANT WHEELS» - коли слід міняти шини

Основні причини для заміни шин

Існують різні причини, чому може знадобитися змінити шини на автомобілі. Одна з найпоширеніших - це знос шин. Шини на автомобілі зношуться із часом і зазвичай потребують заміни через певний пробіг. Рекомендується замінювати шини, якщо їхній борт знизився до мінімально допустимого рівня, який зазвичай встановлений на рівні 1,6 мм. Також шини можуть потребувати заміни у разі значного пошкодження, наприклад, якщо вони мають глибокі рихти або розриви.

Також інколи міняють шини, щоб збільшити протяжність їзди або підвищити комфорт при їзді. Наприклад, якщо ви часто проїзжаєте по нерівним дорогам, то можете розглянути варіант з використанням шин з більш м'якою резиною, що забезпечує більш комфортну їзду. Загалом, рекомендується замінювати шини, якщо вони зносилися до мінімально допустимого рівня, є значне пошкодження, ви переїздите у іншу країну з іншими погодними умовами або хочете збільшити протяжність їзди чи підвищити комфорт при їзді. Рекомендується також періодично перевіряти шини на предмет можливого пошкодження і зносу і не забувати про необхідність їх балансування.

Якщо Ви не знаєте, скільки пробігу мають ваші шини та чи потребують вони заміни, ви можете перевірити це, виміривши глибину борта шини. Для цього використовують спеціальний вимірювач глибини борта шини, який можна купити самостійно, наприклад тут або знайти його в шиномонтажному центрі «GRANT WHEELS». Якщо глибина борта шини менша за мінімально допустиму, то шини потребують заміни. Також ви можете спробувати відчути які-небудь незвичайні вібрації під час їзди на автомобілі - це може бути сигналом того, що шини потребують заміни. Якщо ви не впевнені, чи слід міняти шини, ви можете звернутися до нас за допомогою та професійною консультацією.

Як і де нас знайти?