Як ремонтувати шину та які пробеми зустрічаються найчастіше

Боковий поріз шини - найчастіший випадок, коли водій пошкоджує шину. Трапляється це доволі часто у випадкових умовах - гострий предмет, край бордюра, дорожньо-транспортна пригода. В залежності від серйозності ушкоджень, шину можна відремонтувати і продовжити термін її служби.

Шиномонтаж «GRANT WHEELS» - ремонт шин

Процес ремонту бічних порізів

  • Колесо демонтують з автомобіля, знімають шину з диску.
  • Проводять зачистку країв навколо порізу.
  • Обробляють спеціальною речовиною, перед нанесенням ремонтного складу.
  • Далі поріз обробляється цементуючою сумішшю.
  • У порожнину тріщини укладають підготовлену гуму, вулканізують, використовуючи спеціальне обладнання.
  • Розмічають і зачищають місце, в яке буде накладена латка.
  • Наносять цемент, через кілька секунд накладають латку.
  • Обробляють краї спеціальним герметиком.
  • Останній етап, балансування шини та її монтаж.

Якщо у шині є незначний розрив, то його можна виправити, використовуючи спеціальну пластикову смолу, яка заповнює розрив і запобігає поширенню пошкодження. Також існує можливість правки шини за допомогою пайки - це метод, який використовується для виправлення розривів, що находяться близько до борта шини.

Пайка шини може бути різноманітною і залежить від типу пошкодження і того, як воно випало. Наприклад, якщо у шині є розрив на борту, то його можна виправити, використовуючи спеціальний каучуковий клей, який заповнює розрив і створює стійку прочність. Якщо у шині є поріз, то його можна виправити, використовуючи спеціальну пластикову смолу, яка заповнює поріз і створює стійку прочність. Однак, треба пам'ятати, що ремонт шини не завжди є можливим, і часто краще замінити шину на нову, особливо якщо пошкодження є серйозним і шина нанесена надто давно.

Слід зауважити, що ремонт шини може бути не дуже ефективним і може не забезпечувати таку ж стійкість і надійність, як у новій шині. Тому ремонт шини слід розглядати як міру захисту в разі, якщо шину неможливо замінити на нову внаслідок деяких обставин, таких як відсутність необхідних ресурсів чи швидкість потреби. Однак, якщо у вас є можливість замінити шину на нову, то це кращий варіант, щоб забезпечити безпеку і комфорт під час їзди.

В шиномонтажному центрі «GRANT WHEELS» - Ви можете отримати рекомендації щодо необхідності ремонту шини. Наші кваліфіковані майстри надаються якісні послуги ремонту шин, балансування колес. Також ми пропонуємо послугу сезонного зберігання шин.

Як і де нас знайти?