Що таке розвал-сходження?

Розвал-сходження в автомобільній індустрії означає, що вісь колеса не відповідає висоті кузова. Розвал-сходження може виникнути внаслідок зносу деталей автомобіля, неправильного обслуговування або несправності подвійної рессори. Розвал-сходження погіршує керування автомобілем і може призвести до пошкодження та швидкого зносу шин і деталей підвіски.

Шиномонтаж «GRANT WHEELS» - розвал-сходження

На що впливає розвал сходження

Розвал-сходження може призвести до нерівномірного зносу шин та збільшення витрати палива. Рекомендовано перевіряти розвал сходження регулярно при сервісному обслуговуванні автомобіля і виправляти його, якщо він перевищує допустимі межі. Виправлення розвалу сходження може включати в себе заміну деталей підвіски, аліновання колес і корекцію системи сходження.

Розвал-сходження також може вплинути на стійкість автомобіля під час дорожньої їзди. Коли осі колес не відповідають висоті кузова, автомобіль може бути більш нестійким на дорозі і більш небезпечним для водіння. Розвал-сходження також може призвести до нерівномірного розподілу навантаження на колеса, що також несе за собою пришвидшення терміну експуатації шин. Радимо прочитати нашу статтю про термін придатності шин.

Важливо зазначити, що розвал-сходження не обмежується тільки на нові автомобілі, це може статися з будь-яким автомобілем, незалежно від його віку. Рекомендовано перевіряти розвал сходження регулярно і виправляти його при потребі, щоб забезпечити безпечність їзди і запобігти поломкам автомобіля. Тому, радимо звертатись в шиномонтажний центр GRANT WHEELS у м. Чернівці.

Як і де нас знайти?