Чому не можна зволікати терміном придатності шин

Зазвичай термін придатності шин варіюється від 3 до 5 років, але це лише рекомендація і слід бути готовим до того, що шина може застаріти раніше, якщо використовувати її частіше чи у високих навантаженнях. Для того, щоб дізнатися точний термін придатності шини, слід ознайомитися з інформацією, яка вказана на шині, чи звернутися до виробника шини.

Шиномонтаж «GRANT WHEELS» - термін придатності шин

Термін придатності шин визначається різними факторами:

  • Рівень навантаження на шину.
  • Рівень експлуатації.
  • Використання шини у різних кліматичних умовах.

Також слід пам'ятати, що навіть якщо шина в гарному стані і її термін придатності ще не минув, це не означає, що її необхідно залишати на автомобілі навіть якщо Ви не користуєтеся ним. Шини зношуються і поступово втрачають свої характеристики і властивості, якщо вони стоять на одному місці довгий час. Тому слід періодично переміщувати шини з одного боку на інший і змінювати їх місця на автомобілі, щоб розподілити навантаження і продовжити термін їх придатності. Щоб дізнатись рік випуску шини, можна переглянути наступну інструкцію.

Якщо ви плануєте заміну шин на своєму автомобілі, то слід пам'ятати, що це має бути робота професійного механіка чи спеціалізованого сервісу, такого як шиномонтажний центр «GRANT WHEELS». Заміна шин вимагає використання спеціального обладнання і знань, щоб зробити це якомога точніше і безпечніше.

Слід пам'ятати, що різні типи шин підходять для різних умов експлуатації і вимог. Наприклад, шини з м'якою резиною зазвичай більш комфортні при їзді, але вони швидше зносяться і не мають такої виносливості, як шини з твердою резиною.

Як і де нас знайти?