Чому важливо підтримувати точний тиск у шинах

Вірний тиск у шинах є дуже важливим для безпеки і комфорту під час їзди. Занадто низький тиск у шинах може спричинити знервнювання резини і спричинити нерівномірний знос шин. Занадто високий тиск у шинах може знижувати комфорт під час їзди і збільшувати ризик пошкодження шин, у разі бокового удару або наїзду на перешкоду. Тому слід уважно стежити за тиском у шинах і регулярно перевіряти його, щоб забезпечити найкращі умови для безпеки і комфорту на дорозі. Рекомендується перевіряти тиск у шинах раз на місяць чи навіть частіше, якщо ви проїзжаєте довгі дистанції чи часто користуєтеся автомобілем.

Рекомендований тиск у шинах може значно варіюватися в залежності від типу автомобіля і шин, які ви використовуєте. Найкраще рішення - це дізнатися рекомендований тиск у шинах у виробника автомобіля або шини, або у професійного шинного центру, такого як Ми. Також можна знайти цю інформацію у інструкції до автомобіля або на лючку бензобака, що часто містить рекомендації щодо тиску у шинах. Іноді рекомендований тиск у шинах може варіюватися в залежності від типу автомобіля.

Шиномонтаж «GRANT WHEELS» - тиск в шинах

Де знайти точні данні щодо показнику тиску у шинах?

  • В інструкції експлуатації автомобіля або шин, якщо вони куплені опремо від авто.
  • На лючку бензобаку або іншій фізичній інструкції у автомобілі.
  • Перевірити на нашому сайті.

При перевірці тиску у шинах слід пам'ятати, що рекомендований тиск у шинах вказується для шини в повному стані, тобто без пасажирів і багажу. Якщо ви пасажир чи багаж, то рекомендований тиск у шинах може бути незначно вищим, щоб компенсувати додаткову вагу. Також слід пам'ятати, що тиск у шинах залежить від температури повітря і може збільшуватися чи зменшуватися з температурою.

Якщо Ви звернули увагу, що тиск у шинах відрізняється занадто від рекомендованого рівня, то слід відразу ж звернутися до шиного центру чи спеціалізованого сервісу, щоб усунути проблему. Невірний тиск у шинах може спричинити небезпеку під час їзди і скоротити термін придатності шин. Також слід пам'ятати, що невірний тиск у шинах може вплинути на економічність руху і спричинити збільшення споживання палива.

Тож, рекомендуємо регулярно перевіряти тиск у шинах самостійно. Якщо у Вас немає необхідного знарядяя - шиномонтаж «GRANT WHEELS» з радістю допоможе Вам з цим!

Як і де нас знайти?